top of page

Summerschool pilates 2017 start 15 mei!

  • Foto van schrijver: Clair van Baal
    Clair van Baal
  • 4 mei 2017
  • 1 minuten om te lezen


GOED NIEUWS!! Na het succes van de Summerschool vorig jaar start op maandagavond 15 mei de pilates Summerschool 2017 bij Manueel-Fysiocare!!

Tijdens de zomerperiode is, er naast de reguliere lessen op woensdag en vrijdag, OOK op maandagavond een les pilates van 19.30u-20.30u.

Daarnaast trekken we de voorjaarsactie door. Dit betekent gratis les als je een vriend(in) meeneemt en samen lid wordt.

Kosten voor de summerschool zijn gelijk aan de normale lessen op woensdag en vrijdag. Switchen naar een andere dag is gewoon mogelijk.

Clair neemt de pilateslessen tijdens de zomerperiode over van Sharon. Volgende week vrijdag (12 mei) start zij weer met het geven van pilates na haar zwangerschapsverlof.

Meld je nu aan voor de Summerschool en we zien je op 15 mei!!

www.manueel-fysiocare.nl info@manueel-fysiocare.nl



 
 
 

1 opmerking


Lorenzo
Lorenzo
25 mrt

Het artikel handhaaft analytische terughoudendheid gedurende de gehele ontwikkeling. Bewijs is logisch gestructureerd. De website biedt een volledigere contextuele uitleg van het probleem. Systemische analyse wordt uitgebreid via interactieve internetplatforms.

https://casinoviuviu.nl/

Like
bottom of page